Diary - 2011

Thursday, October 07, 2010

Léta se mě lidé, kteří si pořizují moje zápisníky ptali, zda někdy nemám v plánu vyrobit opravdový plánovací diář na jeden rok, se všema těma řádkama, číslíčkama a tak, že by jim to usnadnilo život. Vždycky jsem si říkal že je to docela dobrý nápad, takže vlastně ani nevím, proč mě to trvalo tak dlouho. Každopádně čas uzrál a teď jsou tady. Novotou i historií, ale každopádně papírem a barvama vonící diáře Deaf Messanger na rok 2011. Můžete si vybrat s několika ručně dělaných obalů a uvnitř najdete různé věci, které jsem někde našel nebo vyhrabal a zaujaly mě, tak jak to znáte z mých klasických zápisníků. Doufám že vám v novém roce budou dělat radost, stejně tak jako udělaly mě.
Denik je o velikosti: 145 x 145 mm
Stejně jako mé ostatní zápisniky je i tento model opatřen gumičkou k zavírání, dále v něm najdete záložku i klasickou kapsu na ukládání "serepetiček" :-).

For years, people who buy my notebooks have been asking me if I ever plan to make a proper planning diary for one year with all those lines, figures and stuff, because it would make life easier for them. I always said it was a pretty good idea, so I don't even know why it took me so long to do it. Anyway, the time was ripe, and now they are here - Deaf Messanger diaries for 2011, scented with innovation and history, and always the paper and colours. You can choose from several hand-made covers and inside you'll find various things that I liked that I've found somewhere or unearthed, as you know from my classic notebooks. I hope that they will make you happy in the new year, just as they have me.
The diary is 145 x 145 mm.
Just like my other notebooks, this model has a rubber band to close it, plus a bookmark and the classic pocket for keeping your bits and bobs inside..

 

There is a pocket for storing things too...

Více fotografií naleznete ZDE

For more pictures click HERE

Posted by: Deaf Messanger