Coffee saves my life

Monday, June 28, 2010

Před několika lety jsem byl v Berlíně a šel se kouknout do krámu Bis Auf Messer ve Friedrichshainu a zahlidl tam krasné tričko s potiskem COFFEE SAVES MY LIFE. Letos na jaře jsem tam byl znovu a přivezl si domů dva hrnečky se stejným potiskem. Poté jsem napsal Robertovi, který obchod vlastní a zeptal se ho, jestli tento motiv můžu použít do svých deníků a on s nadšením souhlasil.
Takže tohle je deník pro lidi, kteří stejně jako já  trpí závislostí na kávě.

To, že to s tou závislostí myslím vážně dokazuje i balíček několika zrnek kávy, kterou jsem umístil na vnitřní stranu desek. Takže pokud vám dojdou domácí zásoby můžete sáhnout po peruánské organic kávě, kterou jsem si přivezl z Cusca :-).

 

Some years ago i went to Berlin and in friends shop Bis Auf Messer in Friedrichshain i saw this gorgeous t-shirt with COFFEE SAVES MY LIFE  printed on them. I went there again this spring and brought back two cups wiht the same print. Than i asked Robert who owns the shop if i can use the "message" for my journals and he gave me a go. So this is journal for people that are addicted on coffee as well as i am.

To show i really mean that addiction seriously i even gave half a dozen grains of coffee inside the journal so once you run out of your coffee you can grind it and make a cup from peruvian organic coffee i brought from Cusco.

 


 

 

RELATED:

Takhle jsem si jednou ze zoufalstvi mlel kávu kladívkem. A výsledek? Nefungovalo to! Ale stejně mě pobavilo, jak je človek schopny zajít, když nemá na co je zvyklý ;-).

Once i was so desperate when i run out of grinded coffee that i tried to grind it with a hammer :-).

Posted by: Deaf Messanger