Diary 2013

Thursday, October 11, 2012

Přímý link na online obchod ZDE.
Direct link to our webshop HERE.
Přímý link na online obchod ZDE.
Direct link to our webshop HERE.
Přímý link na online obchod ZDE.
Direct link to our webshop HERE.

Tak je to tady. Novotou i historií, ale každopádně papírem a barvama vonící diáře Deaf Messanger na rok 2013. Můžete si vybrat s několika ručně dělaných obalů. Doufám že vám v novém roce budou dělat radost, stejně tak jako udělaly nám.
Denik je o velikosti: A6
Stejně jako naše ostatní zápisniky je i tento model opatřen gumičkou k zavírání, dále v něm najdete záložku i klasickou kapsu na ukládání "serepetiček" :-).
Co je letos jiné než rok minulý? Díář je mnohem menší a tedy praktičtěji unositelný v kapse či kabelce. Také kapsy nejsou vysekány jen tak z nějakého papíru - jsou ze starých map, hudebních not a magazínů. Takže další takovou kapsu nikdo další mít nebude a to 100%. Další novinka je mesíční diáŕ umístěný na začátku bloku. Zde si můžete zapsat důležité věci, které vás čekají a budete je tak mít přehledně zaznamenány na jedné straně.

Obrovské díky našemu kamarádovi Bonusovi, který pro tyhle diáře udělal grafiku.

Přímý link na online obchod ZDE.

Deaf Messanger diaries for 2013 are out finally- scented with innovation and history, and always the paper and colours. You can choose from several hand-made covers. I hope that they will make you happy in the new year, just as they have me.
The diary is A6.
Just like our other notebooks, this model has a rubber band to close it, plus a bookmark and the classic pocket for keeping your bits and bobs inside. What is new this year? The diary is much smaller - no problem to carry it around in your pocket or handbag. The pocket is not cut from regular paper, but we used old maps and magazines. So we guarantee that you wont find anyone else with the same pocket-same diary. Another new thing waiting for you is monthly planner. So you can write down what is your plan for certain day - month and you will see it clearly on one page of the diary. There is more space for your little things you wanna keep with you all the time. Also the binding is new – its sewn binding and it just looks awesome.

We wanna thank Martin BONUS who made the graphics for the diary. We Love You!

Direct link to our webshop HERE.


 

Posted by: Deaf Messanger