Fotky ukrytý v telefonu

Tuesday, December 20, 2011

Dita Rakouska před Parazit shopem. Vypada takhle holka spokojeně hlavně když mi připominá potisk, který nosím na triku.

Dita from Austria: Standing in front of her Kingdom

Venku je chladno a kluci se na to dostatečně vybavili. Svata trojice - Patrik, Michal a ja nevim kdo je ten další, ale člověk přeci nemůže znát každého svatého. ..

Its getting cold. The dudes know what to do. Are u cold? Get a fuckin beard...take your skateboard and go party. At least these dudes do it and I guess they enjoy it and they are not cold.

To na tý ruce jsou mini fotky. Jsou tak malý, že jsem myslel, ze jsou to šupiny od kapra schované v obálce z roku 1940. Byl to hezký milostný dopis a mladík v něm psal, že si je slečna může nechat. Ja jen doufám, že jsem je nenašel dřív než ona. Každopádně přibyly do Víťovi sbírky miniaturních fotek. Už jich tu má plnou miniaturní krabici.

My colleague Vitakr with photo miniatures. He collects them. These we found in old envelope with love letter. In the letter young guy say to his lady that she can keep the photographs. I just hope we didnt discover them before she did. And the letter is from 1940!

V pátek proběhl vánoční večírek Krav Maga. Byl hezký, ale pořád se tam chtěl někdo bít. No jo kluci a holky si to chtěli rozdat a poměřit síly s ostatními. Přišla i Bára a ta jako jediná nepatřící do KM party neměla strach a vyzvala k souboji samotného Dirigenta (Kravmááága). Prej je oba bolej obličeje. Prej je jim to líto a vlastně nechtěli. No ale co. Když to nebolí tak to prej stojí za h...o.

Tenhle plakát jsem potkal právě v době, kdy jsem nechápal sám sebe. Ne že by se na tom od té doby něco až tak radikálně změnilo :-)

Výstava Davida la chapelle v Rudolfínu. Rozhodně stojí za návštěvu.

David La Chapelle exhibition here in Prague. Im glad i went to see it. I really dig his work.

Slušný tandem La Chapelle a Robert Flooo

Jedna z mých nejoblíbenějších:Jesus is my Homeboy

 

 

Posted by: Deaf Messanger